• Псаки: Встреча в Астане поможет урегулировать кризис на Донбассе

    В Госдепе США надеются, что встреча в Астане может стать "шагом вперед" в решении кризиса на востоке Украины.Об этом заявила пресс-секретарь Госдепартамента США Джен Псаки.Во внешнеполитическом ведомстве США отметили, что смягчение санкций, которые были введены против России, возможно только после "реальных выполнений своих обязательств" российской стороной и боевиками.Напомним, Франция и Германия поставили под сомнение, что четырехсторонняя встреча по урегулированию конфликта в Украине состоится на следующей неделе в столице Казахстана.

    Опубликовано 08.01.2015 10:19 Подробнее ...

Чергова поразка Полумисного: Мінюст підтвердив право на корпоративні права за законним власником «Агросвіту»

Справедливість рано чи пізно ставить крапку у всьому. Саме так відбулось і 12 вересня, коли Мінюст відмовив Андрію Левіну, афільованому із рейдером Полумисним, у розгляді відповідної скарги.

Андрієм Левіним та ТОВ «АПК «Надія» було подано скаргу до Міністерства юстиції щодо скасування низки реєстраційних дій щодо переходу корпоративних прав агрофірми до кіпрської компанії «Боретісано Холдінг ЛТД», яка вже продала свої права компанії «Обмежене Партнерство Сасекс Юнів» (Шотландія). Тих самих дій, які юридична спільнота України вже назвала найбільш правомірним процесом за усю історію існування корпоративних війн.

Як зазначають юристи, всі зміни проведені у рамках чинного законодавства, і в Єдиному державному реєстрі наявні всі документи, на підставі яких вчинено реєстраційні дії. Пізніше, кількома ухвалами судів в рамках забезпечення позову було винесено «заборону» щодо проведення з цього часу будь яких дій відносно змін в реєстрі стосовно ТОВ АПА «Агросвіт». Також слід зазначити, що за вказівкою Полумисного, всі ці дії було відмінено, а дані змінено в реєстрі всупереч всім нормам чинного законодавства.

Під час засідання у Мінюсті був присутній представник « Agrosvit Limited », одного з засновників компанії, за словами якого, на даний час у реєстрі зазначені два співвласники - «Agrosvit Limited» та ТОВ «Надія». Адвокат наполягає на тому, що комісія загалом не має права розглядати скаргу за рішенням суду.

Також юристи зазначають, що ще до 7 вересня компанія «Обмежене Партнерство Сасекс Юнів» була серед засновників у реєстрі, а вже 7 вересня замість неї у реєстр внесли ТОВ «Надія». «Фактично зараз вже тих юридичних осіб в реєстрі немає, яких хочуть виключити».

При цьому адвокати підкреслюють, що записи про те, що ТОВ «Надія» є засновником, заборонені рішеннями суду.

У «Agrosvit Limited» підозрюють службових осіб держреєстру у неправомірних діях, що спричинили внесення до реєстру хибних даних щодо засновника, тому вважають рішення суду запобіжним заходом від подальших таких дій.

При цьому отримати коментар від державного реєстратора Петрик Анастасії, яку звинувачують у незаконних маніпуляціях із реєстром, не вдалося, адже вона та інші реєстратори у загальноукраїнських справах приймають громадян (а отже, за словами співробітників Мінюсту, і присутні на роботі) лише по вівторках. А з пресою спілкуюються неохоче.

Як повідомлялось раніше, підприємці Валерій Чудний і Андрій Левін, вступивши в змову, підкупили суддю Господарського суду Харківської області Сергія Прохорова, щоб той прийняв необхідне рішення про заволодіння бізнесменами майном і активами ТОВ АПА «Агросвіт» злочинним шляхом.

Нагадаємо, що за вказівкою вищезазначених осіб державним реєстратором Петрик А.В., корпоративні права ТОВ АПА «Агросвіт» було незаконно передано ТОВ "АПК" Надія ЛТД", яка є підконтрольною С. Полумисному. Раніше подібні спроби вчинялись методом підкупу суддів та підробки документів. Зараз за цими фактами Нацполіцією порушено кримінальні провадження.

Вход

Меню пользователя

 

УКР ПИЛ