• Псаки: Встреча в Астане поможет урегулировать кризис на Донбассе

    В Госдепе США надеются, что встреча в Астане может стать "шагом вперед" в решении кризиса на востоке Украины.Об этом заявила пресс-секретарь Госдепартамента США Джен Псаки.Во внешнеполитическом ведомстве США отметили, что смягчение санкций, которые были введены против России, возможно только после "реальных выполнений своих обязательств" российской стороной и боевиками.Напомним, Франция и Германия поставили под сомнение, что четырехсторонняя встреча по урегулированию конфликта в Украине состоится на следующей неделе в столице Казахстана.

    Опубликовано 08.01.2015 10:19 Подробнее ...

Олексій Савченко хоче Інтерсіті

Голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко вважає за необхідне терміново налагодити транспортне сполучення між Миколаєвом та іншими областями України:

«Вся країна знає, що ділянка траси сполученням Кривий Ріг-Миколаєв сьогодні очолює рейтинг найгірших доріг України. І як ми не сподівалися,  цього року  її не відремонтували, - відзначив очільник області. – Тому я вважаю за необхідне знайти можливість налагодити альтернативне транспортне сполучення» .

Олексій Савченко дав розпорядження керівникам профільних департаментів облдержадміністрації підготувати звернення до керівництва «Укрзалізниці» з проханням розглянути можливість розширення маршруту швидкісного потягу «Інтерсіті» сполученням Київ-Миколаєв, та ввести додаткові аналогічні потяги. Крім того, однією з проблем, яка вже довгі роки потребує негайного вирішення – це електрифікація залізничної ділянки від Миколаєва до Долинської. За словами Олексія Савченко це нонсенс, коли в 21-му сторіччі проблема електрифікації є невирішальною: «Цей проект вже кілька років існує, але його ніяк не могли  реалізувати з тієї чи іншої причини. Розберемося. Дотиснемо».

Вход

Меню пользователя

 

УКР ПИЛ